Bakım

Bakım

Değerli Müşterimiz, 

  • Yetkili servisimiz tarafından ilk çalıştırması gerçekleştirilmiş olan cihazınız, fabrikasyon ve işçilik hatalarına karşı iki (2) yıl garantilidir.
  • Cihazınızın, devreye alım tarihinden itibaren kullanım sıklığı da dikkate alınarak periyodik bakımlarının yaptırılması; yakıt tasarrufu sağlar, cihazınızın ömrünü uzatır, olası arızaları en aza indirir, güvenlik ve emniyet sistemlerinin kontrolleri yapılmış olur.

Ne Zaman Yaptırılmalı?

Hava sıcaklıkları hissedilir şekilde değişim gösterdiğinde,
Cihaz uzun zaman duruş yapmışsa ve tekrar çalıştırılacağı zamanlarda ( Örneğin, yaz döneminde duruş yapan cihazların havalar soğuyunca tekrar çalıştırılması durumu),
Cihazın doğru çalışmadığına dair şüphe duyduğunuz durumlarda,
Aylık, 3 aylık, 6 aylık veya 1 yıllık periyodlarda.

Cihaz Bakımları Kimlere Yaptırılmalı?

Cihazınızın bakımı; ECODENSE ile irtibata geçilerek, kesinlikle yetkili servislere yaptırılmalıdır.  Son zamanlarda yaşanan can ve mal kayıplı kazaların, yetkili servis dışındaki kişilerin bilinçsizce müdahalelerinden kaynaklandığı tespit edilmiştir. Ayrıca ECODENSE ile herhangi bir bağı bulunmayan kişilerin, müşterilere büyük mağduriyet yaşattıkları da gözlemlenmektedir. Bu nedenle; “Firma güvencesi altında yönlendirilen yetkili servislerle yıllık bakım sözleşmeleri yapılmak suretiyle bakım yaptırılmalıdır.”

Baca Gazı Analizi Nedir?

Baca gazı analizi, yanma sonucu ortaya çıkan zehirli gazların miktarını ve yakmış olduğunuz yakıttan sağlamış olduğunuz faydanın ölçüm yöntemidir. Yakıt tasarrufunuz ve güvenliğiniz için düzenli olarak ölçüm yaptırmanız önem taşımaktadır.

Baca Gazı Analizi Ne Zaman Yaptırılır?

Cihaz bakımı için talepte bulunduğunuz da baca gazı analiz ölçümleri yapılmaktadır. Bunun dışında dikkatinizi çeken şüphelendiğiniz bir durumda mutlaka ölçümlerin ara kontrolünü yaptırmanız gerekmektedir.

Bakım anlaşmaları için yetkili servisinizle veya aşağıda irtibat numarası bulunan ECODENSE Satış Sonrası Hizmetler Departmanı ile irtibata geçebilirsiniz.

Başa Dön