Hakkımızda

Hakkımızda

1967 yılında İstanbul’da kurulmuş olan Termo Isı Sistemleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. bugün ısıtma sektörünün öncü firmaları arasında, Ecostar ve Ecodense markaları ile yer almaktadır.

Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Termo Isı üretimini ise Tekirdağ/Çorlu’da 50.000 m²  açık ve 15.000 m² kapalı alanı olan fabrikasında gerçekleştirmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı satış ofisleriyle müşterilerinin taleplerini dünya standartlarında karşılamaktadır.

2016 yılında üretimlerine başlanan Ecodense markası altında konumlanan, Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan Ve Yer Tipi Yoğuşmalı Kazanlar olmak üzere 2 ana grupta ihtisaslaşmış, Ayrıca Isı pompası sektöründe de Hava, Su, Toprak kapasiteli olmak üzere 3 gruba ayrılan ürünlerin Bireysel, Domestik ve Yüksek Kapasiteli Isı pompası seçenekleri ile üretimini ve satışlarını yapmaktadır.

Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan bireysel kullanımlarda 30kW dan 165 kW’a kaskad sisteminde ise; 5500 kW’a kadar,

Yer Tipi Yoğuşmalı Kazan bireysel kullanımlarda 200kW dan 550 kW’a kadar, kaskad sisteminde ise; 8800 kW’a kadar da çeşitli uygulamalar için, müşteri talepleri doğrultusunda üretimlerini yapmaktadır.

Uzman ekiplerimiz ve geniş ürün yelpazemiz ile yapmış olduğunuz her türlü projeye uyum sağlayacak çeşitli ürünler üreten Ecodense, projelerinize en uygun ürünleri seçmeniz için,  kendi AR-GE yatırımlarıyla sürekli yeni ürün çalışmaları da yapmaktadır. 

Çözüm odaklı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımıyla hizmet veren Ecodense, Uzun yıllar içinde edinilmiş olan deneyimlerle müşterilerinin farklı taleplerine karşılık verebilen, yurtiçinde ve yurtdışında anahtar teslimi, özel sektör taahhüt projeleri de gerçekleştirmektedir.

Termo Isı, müşterilerine en az maliyette en yüksek verimi ve kaliteyi sunmak için çalışmalarına daha da gelişerek devam etmektedir.

Başa Dön